Lucie Bašusová

designérka


Za to, že umím šít, vděčím mámě.
Díky!
LucieCo je pro mne důležité

Moje Josefína a Tonička. Nemůžu je napsat na jiném místě než prvním, prostě nemůžu. Na nikoho nenavrhuju a nešiju tak ráda jako na ně.

Katarze. Módní značka, se kterou jsme začaly na VŠUP v Praze se spolužačkou Lucií Mokrou. Založily jsme ji z legrace a bavíme se stále, i když koncept je dost dynamický. Začaly jsme tvorbou kvalitního a originálního domácího oblečení a plyšovými příšerkami, pak nás to přes kolekci triček s výrazným barevným kolem zaválo až k Tomáši Karpíškovi a tvorbě zástěr do jeho restaurací Ambiente. Profesními oděvy jsme nyní trochu zavalené, již nejen do Ambiente, ale také do restaurací Bottega Ricarda Luqueho nebo nově vznikající Sia a cukrárny Skála. Snažíme se vždy přijít s novým a neotřelým návrhem s důrazem na kvalitu a design.

Divadlo. Měla jsem obrovské štěstí a potkala lidi kolem Dejvického divadla a studia Ypsilon. Mohla jsem tak být u tvorby scény např. představení Černá díra (DD), Krajina se zbraní (DD) nebo Kam vítr tam pláž (Ypsilon).

Zakázky. To je pro mě ta největší škola šití. Společně s mojí maminkou, která je velice šikovná a zručná dámská krejčí, navrhujeme a realizujeme šaty na míru, většinou společenské či svatební. Díky tomu poznávám řemeslo, které v Čechách umí čím dál méně lidí. Jsem ráda, že mám takové štěstí a pořádání kurzů je také trochu snaha posílat to dalším lidem, kteří mají zájem.

© 2017 Manual - kurzy šití.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!