Kurzy šití na rok 2024


Kurz šití  OBSAZENO

ponděllí 10:30-11:30 hodin, kapacita 2 osoby


6/12 lekcí 5200/9600Kč

Kurz šití  Volné místo

pondělí 17-20 hodin, kapacita 2 osoby


6/12 lekcí 5200/9600Kč

Kurz šití  OBSAZENO

úterý 9-12 hodin, kapacita 2 osoby


6/12 lekcí 5200/9600Kč

Kurz šití  OBSAZENO

úterý 16-19 hodin, kapacita 2 osoby


6/12 lekcí 5200/9600Kč

Kurz šití  OBSAZENO

středa 9-12 hodin, kapacita 2 osoby


6/12 lekcí 5200/9600Kč

Kurz šití  OBSAZENO

středa 12-15 hodin, kapacita 2 osoby


6/12 lekcí 5200/9600Kč

Kurz šití  Volné místo

čtvrtek 16-19 hodin,kapacita 2 osoby


6/12 lekcí 5200/9600Kč

Kurz šití OBSAZENO

pátek 9-15 hodin, kapacita 2 osoby


6/12 lekcí 5200/9600Kč

Kurz šití Volné místo

neděle 17- 19 hodin, kapacita 2 osoby


6/12 lekcí 5200/9600Kč

Individuální kurz

kurz vždy jen pro 1 osobu

dle dohody
600Kč / hod

V případě, že jsou všechny aktuální kurzy obsazeny, je možné předběžně rezervovat místo na nadcházející termíny. Prosím, využijte kontaktního formuláře zde.
Děkuji a těším se!
Lucie 

KURZ PRO KAŽDÉHO

Kurz je určený pro všechny, kdo se zkrátka chtějí naučit nejen šít, ale osvojit si i všechny související úkony - návrh, braní míry druhé osoby, konstrukce střihu, modelování, znalost materiálů a další a další.

Svou povahou je kurz převážně praktický a teorii probíráme vždy ve spojení s konkrétními příklady, tedy žádné sezení v lavicích, toho se opravdu bát nemusíte :)

Součástí vybavení ateliéru jsou všechny druhy šicích strojů, a to jak průmyslové (pro zkušenější), tak domácí (pro začátečníky jsou lepší, jelikož jsou pomalejší). Dostanete se tak k technologiím, jež se hodí k realizacím střihů jak z tkanin, tak úpletů.

Postupujeme podle mnou vytvořených osnov, které zaručí, že si budete v průběhu kurzu odnášet hotové výrobky. Nejdříve jednodušší, pak čím dál složitější :) Rychlost postupu a dílčí témata ale ovšem vždy přizpůsobuji účastníkům tak, aby byl kurz co nejefektivnější a aby to všechny bavilo.

Pokud se chcete do kurzu přihlásit či máte jakýkoliv dotaz, napište mi do kontaktního formuláře či na basususovalucie@gmail.com .

ŠITÍ DĚTSKÉHO OBLEČENÍ

Pokud Vás potkalo takové štěstí jako mě a můžete šít na své děti nebo děti svých blízkých, je tento kurz přesně pro Vás. Vymyslet, navrhnout a ušít dětské oblečení má několik dost zásadních výhod;

- oblečení je od Vás jen a jen pro ně

- nemusíte se omezovat nabídkou v obchodech

- za trochu času navíc dost ušetříte

- je to radost

- postupy jsou často velice jednoduché, koukněte třeba sem jak na triko

Ráda na všechny Vaše dotazy zodpovím zde či na emailu basusovalucie@gmail.com . 

INDIVIDUÁLNÍ KURZ

Jak vyplývá z názvu, je tento kurz určen pro ty zájemce, kteří mají přesnější představu, kam se chtějí v navrhování a šití dostat a chtějí mít čas vyhrazený pouze pro sebe. Zpravidla se jedná o mírně pokročilé a pokročilé, se základními znalostmi stehů, práce se strojem a znalostí materiálů. Toto však není nutná podmínka.

Tento kurz samozřejmě může kopírovat i témata a osnovy jiných kurzů, přičemž počet osob bude omezený a časový harmonogram kurzu stanovíme dohodou.

Tento kurz je relativně dražší než kurzy s vyšším počtem účastníků, zacílení a intenzita kurzu je však zcela na Vás.

Pokud máte zájem o tento kurz, napište mi, prosím, email na basususovalucie@gmail.com nebo mne kontaktujte zprávou zde.

KURZ PRO POKROČILÉ

Tento kurz je určený pro zkušenější zájemce, kteří již ovládají standardní typy šicích strojů, orientují se v materiálech a jejich používání a mají osvojené základní dovednosti.

 Cílem tohoto kurzu je tvorba komplikovanějšího oděvu, např. kabátu, saka či šatů. Začneme návrhem a konstrukcí, ukážeme si potřebné technologické postupy, pak hodně šijeme, zkoušíme, páráme, šijeme, zkoušíme a tak stále dokola, dokud... dokud není hotovo :)

Tento kurz vede Irena Masnerová, mistrová krejčovského řemesla, jež všem ráda předá své zkušenosti za 40 let praxe. A také je to má maminka, od které jsem se vše naučila.

© 2017 Manual - kurzy šití.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!